Menu

Nasze systemy

Włożylismy wiele pracy aby zaspokoić Twoje potrzeby. Stworzylyliśmy systemy ułatwiające zarządzanie Twoją stroną oraz sklepem internetowym. Systemy, o których mowa to system E-made CMS oraz  E-made Shop.

Obydwa produkty są w pełni przygotowane przez naszą firmę co pozwala nam na proste i szybkie dostosowanie funkcjonalnosci oprogramowania oraz dodanie dodatkowych modułów. Autorskie systemy są szybsze i wygodniejsze w użyciu, ponieważ nie zawierają całego szeregu niewykorzystanych funkcji. W naszych systemach znajdują sie funkcje tylko takie, z których bedziesz korzystał i bedą dla Ciebie przydatne. Każda aplikacja opuszczająca nasz warsztat jest w pełni dostosowana do Ciebie!

 

E-made CMS - System Zarządzania Treścią

Niezawodny system umożliwiający samodzielne zarządzanie stroną internetową w wygodny sposób bez wychodzenia z domy. Wprowadzanie i aktualizowanie informacji na stronie nigdy nie było tak proste.

Samodzielna edycja witryny wiąże się z oszczędnością, gdyż pieniądze jakie wydasz na aktualizacje zostają w Twojej kieszeni.

 

 

E-made Shop - Sklep internetowy

Sklep internetowy, dzięki któremu bedziesz miał pełną kontrolę nad ruchem oraz stanem magazynowym Twoich towarów. Wygodna funkcja informacyjna o statusie zamówienie wpłynie na zadowolenie Twoich klientów.

Stwórz swoje własne centrum sprzedaży wykorzystując naszą pracę, a na pewno będziesz zadowolony i zdobędziesz wielu klientów. Rodzaje produktów nie mają znaczenia ponieważ dostosujemy panel do Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close