Menu

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa, którą można również nazywać witryną internetową, jest jednym z najlepszych sposobów promowania własnej osoby, firmy czy instytucji.
W dzisiejszych czasach obecność w Internecie drastycznie zwiększa szanse osiągnięcia sukcesu.
Tematyka stron internetowych jest tak rozległa, jak rozległa jest ludzka wyobraźnia. Nie ma profilu działalności, dla którego strona internetowa nie miałaby racji bytu.


Rodzaje stron internetowych:

  -  firmowa strona internetowa,
  -  korporacyjna strona internetowa,
  -  strona wizytówkowa,
  -  galerie zdjęć,
  -  blogi tematyczne,
  -  aplikacje wspomagające zarządzanie działalnością,
  -  aukcje,
  -  giełda,
  -  ogłoszenia, katalogi produktów i usług.Największą zaletą obecności w internecie jest łatwość dostępu. Przy solidnym wypozycjonowaniu strony, rezultat jest naprawdę imponujący i na pewno przyniesie wiele korzyści.

Na stronie internetowej mogą znajdować się elementy statyczne (nieruchome), a także różnego rodzaju animacje takie jak baner reklamowy, czy krótka prezentacja Twoich usług. Ważne jest, by przy dużej ilości danych witryna działała sprawnie i szybko. Efektywność strony nie jest tylko zależna od szybkości łącza jakie posiadamy w domu, lecz również od mocy przerobowej komputera. Ważne jest, by przy tym samym efekcie wizualnym maksymalnie zminimalizować proces otwierania witryny. Nie ma nic gorszego jak czekanie na wolno otwierającą się stronę. Optymalizacja witryny kryje się w szczegółach i właśnie dlatego nasze projekty są efektowne i dopracowane.

Strona internetowa tworzona jest w określonej kolejności. Cały proces tworzenia witryny opisany jest  tutaj. Harmonogram zadań jest zawsze przestrzegany i daje nam zorganizowany system prac.

Stworzenie strony internetowej jest zabiegiem marketingowym, powodującym zwiększenie swojej pozycji na rynku. Zadbaj o siebie i wypromuj swoją markę. Nasi graficy zadbają o profesjonalny design Twojej witryny, a odwiedzający z pewnością staną się Twoimi klientami.

Oceń nasze usługi

4.92 / 5 na podstawie 71 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close