Menu

Strony internetowe Kalisz

strony internetowe kalisz

Obecność firmy w Internecie jest to niemal obowiązek a założenie strony internetowej jest częścią działań marketingowych zarówno dla firmy jak i osoby promującej własny wizerunek. Strona internetowa może przyjąć różny charakter. Może to być wizytówka firmy, serwisem internetowym służącym do zarabiania a także stroną internetową rozbudowaną o funkcjonalności wspomagające prowadzenie działalności. Budowanie stron internetowych stale się rozwija i standardem stało się już wprowadzenie rozwiązań typu RWD (Responsive Web Design) oraz UX (User Experience)

Świadczymy usługi na terenie Kalisza oraz pozostałęj części Polski. Większość zleceń wykonujemy zdalnie jednak dla lepszego kontaktu z klientem proponujemy spotkanie na terenie Kalisza.

złóż zapytanie o stronę internetową
 

Kto powinien posiadać stronę internetową?

Tak naprawdę każda firma prowadząca działalność powinna posiadać i promować stronę internetową. Niezbędne jest jednak dobranie odpowiednich funkcji i modułów tak aby strona nie pełniła tylko funkcji wizytówki. Strona musi skupiać się na zadaniu np. pozyskiwaniu klientów, prezentacji promocji czy zachęcać do kontaktu poprzez prezentacje zdjęć produktów lub usług. W zależności od prowadzonej działalności stosuje się inne rozwiązania. Promocja strony jest niezwykle ważna gdyż większość z nas poszukiwania firmy lub produktu zaczyna od Internetu.

Jak promować stronę w Internecie?

Jest wiele możliwości promowania strony w Internecie i na szczęście nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie. Przygotujemy i przedstawimy możliwości jakie dają różne usługi. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron a także prowadzeniem kampanii reklamowej za pomocą Google Adwords. Zakres kampanii i koszty reklamy ustalane są indywidualnie gdyż cele i konkurencyjność w danej branży znacznie się różnią.

Jakie funkcje powinna posiadać Twoja strona internetowa?

Rodzaj i ilość funkcji na stronie jest ściśle uzależniona od profilu i branży firmy. Współczesna strona internetowa oprócz pełnienia funkcji wizytówki powinna mieć jakiś cel. Celem może być zachęcenie do kontaktu, złożenie zamówienia, pozostawienie kontaktu itp. Projektując stronę musimy wdrożyć moduły i funkcje wspomagające interakcje z użytkownikiem. Takimi elementami mogą być np. formularz kontaktowy rozbudowany o odpowiednie pola, landing page, logowanie użytkownika w celu przekazania spersonalizowanych informacji, newsletter, integracje z systemami płatności itd. Strona internetowa może również służyć do prowadzenia działalności. W przypadku takiej strony Panel CMS jest rozbudowany o spersonalizowane narzędzia ułatwiające pracę np. zarządzać użytkownikami, zamówieniami użytkowników, zarządzać płatnościami itp.

Każda z działalności posiada własne wymagania i zależności, dlatego ważne jest przygotowanie, które będzie odpowiednie wybranej dziedzinie.

Na stronach internetowych można również stosować boksy informacyjne, dzięki którym można pokazywać ważne informacje klientom. Należy pamiętać, że strona internetowa to nie tylko ładny wygląd lecz również funkcjonalność i użyteczność.
 

Czym jest User Experience?

User Experience (UX) to sposób projektowania strony internetowej w taki sposób aby uzyskać pozytywny odbiór strony przez osobę przeglądającą i korzystającą z funkcji strony. Właśnie w taki sposób staramy się przygotować każdy projekt gdyż odbiór strony przez użytkownika jest bardzo ważny i składania go do podjęcia działań np kontakcie telefonicznym, skorzystaniu z formularza kontaktowego, złożenia zamówienia produktu.
 

Responsive Web Design

Responsive Web Design (RWD) to mechanizm, który stał się standardem i każda strona powinna go posiadać. RWD to mechanizm dzięki któremu strona dopasowuje swój wygląd do wielkości urządzenia na którym jest wyświetlana. Aktualnie ponad 50% użytkowników przegląda strony internetowe przez smartfon dlatego konieczne jest stosowanie Responsive Web Design.

Efektowna grafika przyciąga oko a funkcjonalność i użyteczność powoduje dalszą chęć korzystania ze strony. Projektowanie stron internetowych polega na połączeniu tych dwóch najważniejszych czynników a nasza firma jest od tego aby osiągnąć zamierzony cel!

Oceń nasze usługi

4.91 / 5 na podstawie 58 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close