Menu

Tworzenie stron www

Do budowy profesjonalnej witryny internetowej niezbędny jest plan działania. Podczas tworzenia naszych projektów wyróżnia się poszczególne etapy prac. Chronologia działań jest dla nas niezwykle istotna, gdyż wprowadza harmonię, a tym samym Twoje zadowolenie i naszą satysfakcję.


1 Etap Konsultacja początkowa

Rozpoczęcie prac zaczynamy od ustalenia ogólnej wizji strony lub aplikacji. Klient przedstawia swój pogląd i opisuje charakter witryny, przedstawia kolorystykę oraz dostarcza nam wszystkie swoje materiały np. logo firmy, loga partnerów itp.
W przypadku tworzenia aplikacji dedykowanej, omawiane są wszystkie funkcjonalności oraz sposób działania.
Jeśli klient nie ma pomysłu służymy własną kreatywnością.

 

2 Etap Przygotowanie projektu

Po wstępnym ustaleniu wyglądu oraz funkcjonalności, przychodzi czas na przelanie myśli na projekt graficzny. Grafik używając niezbędnych narzędzi przygotowuje projekt, uwzględniając przy tym wszystkie omówione tematy z etapu pierwszego. Projektowanie jest bardzo ważne, gdyż tworzony jest Państwa wizerunek. Projekt musi przyciągać oko odwiedzającego i to właśnie jest zadaniem grafika.
 

3 Etap Konsultacja projektu

Stworzony projekt prezentowany jest klientowi. Na tym etapie klient ma możliwość wprowadzania zmian w wyglądzie i funkcjonalności strony bądź aplikacji. Niekiedy zdarza się, że wizja klienta ulegnie zmianie. Zanim projekt stanie się witryną internetową, mamy możliwość swobodnej modyfikacji i uwzględnienia wszystkich zmian.
 

4 Etap Kodowanie i testowanie witryny

Gdy przejdziemy przez poprzednie etapy i wszystko jest opracowane, następuje proces kodowania projektu. Na tym poziomie przygotowany projekt staje się aktywną witryną internetową. Etap ten, jest kolejnym bardzo ważnym procesem, gdyż tworzony jest mechanizm działania strony. Witryna musi otwierać się szybko i należy dołożyć wszystkiech starań, aby tak właśnie było.
 

5 Etap Konsultacja mechanizmu witryny

Po przygotowaniu działającej witryny czas na weryfikację. Sprawdzenie poprawności działania jest ostatnim krokiem tworzenia strony internetowej. Na tym etapie również jest możliwość wprowadzenia niewielkich zmian, aby strona stała się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

 

Tworzymy dla Ciebie... to nie tylko nasze motto, lecz faktyczny stan rzeczy. Budowanie stron internetowych to nasza pasja. Chcemy, aby nasze działania osiągnęły zamierzony cel. Współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, ponieważ to właśnie dla niego projektujemy i zrobimy wszystko, aby był w pełni zadowolony z naszych usług.

 


Wykonujemy usługi tworzenia stron i sklepów internetowych w Koninie, Kaliszu, Poznaniu oraz pozstałej części Polski.
Zapraszamy do kontu w celu przestawienia oferty

 

Oceń nasze usługi

4.97 / 5 na podstawie 58 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close