Menu

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe w ostatnim czasie to bardzo dobry punkt sprzedaży. Coraz więcej osób zaczyna poszukiwania swojego wymarzonego produktu w Internecie. Efektem tych działań jest znalezienie tego czego szuka. Możliwości jakie daje sklep internetowy są o wiele większe niż te, które daje zwykły sklep. Wyszukiwanie oraz przeglądanie produktów w sklepie internetowym jest o wiele szybsze co daje klientowi swobodę wyboru. Koszty prowadzenia takiego sklepu również są nieporównywalnie niższe. Jak by nie patrzeć sklep internetowy to przyszłość, w którą trzeba wejść jak najszybciej.

Aplikacja naszej firmy E-Made Shop jest idealnym narzędziem dla Ciebie. Podczas budowania sklepu największą uwagę zwracaliśmy na prostotę obsługi. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nie trzeba siedzieć tygodniami przy panelu administracyjnym i zapoznawać się ze skomplikowanymi funkcjami, które w istocie nie są potrzebne lub można osiągnąć ten sam wynik w dużo prostszy sposób. Nasz sklep internetowy jest przygotowany z myślą o Tobie. Po dogłębnej analizie asortymentu jaki zamierzasz sprzedawać zostawiamy tylko te funkcje, z których będziesz korzystał. Da Ci to przejrzystość w obsłudze i usprawni administrowanie sklepem.


Sklep internetowy składa się z dwóch części - strona klienta oraz strona administratora.

Strona klienta to cześć, w której klient może przeglądać oraz wyszukiwać produkty, dokonywać zamówień z wyborem dogodnej mu metody wysyłki oraz metody płatności. Klient do dyspozycji ma swój panel użytkownika, w którym może aktualizować swoje dane a także śledzić statusy swoich zamówień.

Strona administratora jest z kolei częścią, w której właściciel firmy bądź osoba zarządzająca może dokonywać wszelkich ustawień sklepu internetowego. Posiada wgląd i możliwość edycji danych klientów oraz blokowania ich jeśli to potrzebne. Osoba zarządzająca sklepem ma możliwość ustawiania metod wysyłki oraz metod płatności. Może zarządzać kategoriami produktów oraz znajdującymi się w nich produktami. No i to co najważniejsze - dostęp do zamówień złożonych w sklepie.


Funkcje sklepu ciągle rozwijamy i wdrażamy wszystkie pomysły naszych klientów co może być problemem dla firm, które nie korzystają ze swoich własnoręcznie zaprojektowanych aplikacji sklepu internetowego.

Oceń nasze usługi

4.06 / 5 na podstawie 16 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close