Menu

Strony internetowe Poznań

strony internetowe poznan

Każdy kto prowadzi działalność wie, że bez promocji firma jest słabo rozpoznawalna i nie dociera do takiej ilości klientów jakiej by oczekiwał. Podstawowym elementem, bez której żadna firma nie może istnieć jest strona internetowa. My jako projektanci musimy przygotować stronę która spełni oczekiwania firmy zlecającej oraz potencjalnych klientów. Do tego celu niezbędne jest wykonanie strony w technologi RWD (Responsive Web Design) oraz kierowanie się podejściem UX (User Experience). Wykorzystanie najnowszych technologii, które oferujemy naszym klientom gwarantuje sukces.

Świadczymy usługi na terenie Poznania oraz pozostałęj części Polski. Większość zleceń wykonujemy zdalnie jednak dla lepszego kontaktu z klientem i w przypadku bardziej złożonych projektów proponujemy spotkanie na terenie Poznania.

złóż zapytanie o stronę internetową
 

Kto powinien posiadać stronę internetową?

Większość z nas przeglądanie bazy firm i wyszukiwanie odpowiedniego kontrahenta zaczyna od Internetu. Z tego względu posiadanie strony internetowej i promocja w Internecie jest bardzo ważna. Na stronie internetowej możemy przekazać klientowi dowolne informacje, które zachęcą do skorzystania z usług firmy. Strona internetowa jest podstawą którą każda firma powinna posiadać.
 

Jak promować stronę w Internecie?

Posiadamy doświadczenie i umiejętności pozwalające wypromować stronę internetową, firmę czy markę. Nie musisz posiadać wiedzy marketingowej. Przygotujemy odpowiednią kampanię reklamową korzystając z usług Google Adrword a także zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej i dotrzemy do odpowiedniej grupy docelowej.
 

Jakie funkcje powinna posiadać Twoja strona internetowa?

Nie ma ścisłych wymagań co do funkcjonalności strony czy jej przeznaczenia. Każda branża charakteryzuje się swoimi wymaganiami i oczekiwaniami klienta dlatego wybór odpowiednich modułów i funkcji uzależniona jest od profilu działalności firmy. Strona internetowa oprócz funkcji wizytówki firmy powinna zostać rozbudowana o moduły dodatkowe promujące produkty lub usługi, które świadczy firma. Niezbędny jest przemyślany plan działania i zaprojektowanie strony która będzie realizować wybrany cel. Celem może być np zachęcenie do kontaktu, złożenie zamówienia w sklepie, pozostawienie kontaktu przez klienta, zapoznanie z promocją firmy itp. Strona powinna posiadać moduły wspomagające interakcje takie jak formularz kontaktowy rozbudowany o odpowiednie pola, landing page, logowanie użytkownika w celu przekazania spersonalizowanych informacji, newsletter. integracje z systemami płatności. Każdy z modułów od początku do końca przygotowany jest przez naszą firmę co daje dużą elastyczność w funkcjonowaniu i pozyskiwaniu klientów.

Każda z działalności posiada własne wymagania i zależności, dlatego ważne jest przygotowanie, które będzie odpowiednie wybranej dziedzinie.

Na stronach internetowych można również stosować boksy informacyjne, dzięki którym można pokazywać ważne informacje klientom. Należy pamiętać, że strona internetowa to nie tylko ładny wygląd lecz również funkcjonalność i użyteczność.
 

Czym jest User Experience?

User Experience (UX) to sposób projektowania strony internetowej w taki sposób aby uzyskać pozytywny odbiór strony przez osobę przeglądającą i korzystającą z funkcji strony. Właśnie w taki sposób staramy się przygotować każdy projekt gdyż odbiór strony przez użytkownika jest bardzo ważny i składania go do podjęcia działań np kontakcie telefonicznym, skorzystaniu z formularza kontaktowego, złożenia zamówienia produktu.
 

Responsive Web Design

Responsive Web Design (RWD) to mechanizm, który stał się standardem i każda strona powinna go posiadać. RWD to mechanizm dzięki któremu strona dopasowuje swój wygląd do wielkości urządzenia na którym jest wyświetlana. Aktualnie ponad 50% użytkowników przegląda strony internetowe przez smartfon dlatego konieczne jest stosowanie Responsive Web Design.

Efektowna grafika przyciąga oko a funkcjonalność i użyteczność powoduje dalszą chęć korzystania ze strony. Projektowanie stron internetowych polega na połączeniu tych dwóch najważniejszych czynników a nasza firma jest od tego aby osiągnąć zamierzony cel!

Oceń nasze usługi

4.90 / 5 na podstawie 39 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close