Menu

Nasze usługi

Sprawdź co mamy do zaoferowania. Wszystkie z naszych usług wykonujemy starannie i z myślą o kliencie, tak aby wszystkie nasze założenia zostały zrealizowane. Przejrzystość oraz funkcjonalność - to są cechy, które powinna posiadać każda dobrze zbudowana strona internetowa lub sklep internetowy.

Sprawdź co możemy Ci zaproponować. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas lub zadzwoń 666 587 617

Jeżeli nie masz jeszcze serwera ani domeny skorzystaj z usług naszego partnera.

Projektowanie stron internetowych

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności. Ważne jest, aby strona została starannie przemyślana i starannie wykonana, aby dotarła do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów. Poprawnie zaprojektowana strona internetowa daje gwarancję skutecznej reklamy w Internecie oraz zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu własnego biznesu.

Czytaj więcej: Projektowanie stron internetowych

Sklepy internetowe

Wraz z rozwijającą się technologią zwiększają się nasze możliwości handlowania produktami. Jedną z możliwości jakie daje nam Internet jest sklep internetowy. Wbrew pozorom prowadzenie sklepu internetego nie jest skomplikowane i polega jedynie na dodaniu produktów oraz odbieraniu zamówienień. Każda osoba posiadająca podstawową wiedzę z Internetu, może posiadać swój sklep internetowy.

Czytaj więcej: Sklepy internetowe

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej jest niezbędne aby osiągnąć jeszcze większy sukces. Usługa pozycjonowania powoduje umieszczenie Twojej strony na pierwszej karcie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania zwiększa ilość odwiedzin Twojej strony, dzięki czemu zwiększasz zainteresowanie potencjalnych klientów swoją stroną internetową.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie

Kampanie reklamowe Adwords

Jedną z najpopularniejszych form reklamy w Internecie jest kampania Adwords. Za pomocą narzędzi przygotowanych przez firmę Google możemy promować własną firmę na liście wyników wyszukiwarki Google oraz innych stronach i portalach informacyjnych. Dzięki elastycznej możliwości inwestowania środków kampania Adwords jest najczęściej wybieraną formą płatnych reklam w Internecie.

Czytaj więcej: Kampanie reklamowe Adwords

Prowadzenie Fun Page na Facebook’u

Najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce Facebook służy do komunikowania się ze znajomymi. Jednym z rodzajów konta jakie można założyć jest Fanpage. Profil Fanpage służy do prezentowania informacji o osobie lub firmie. Kanał ten można wykorzystać do promowania firmy, prezentowania nowych produktów, organizowania akcji promocyjnych itp. Profesjonalnie poprowadzimy go za Ciebie.

Czytaj więcej: Prowadzenie Fun Page na Facebook’u

Strategie marketingowe w Internecie

Przygotowany przez naszą firmę pakiet usług został przygotowany tak aby możliwie najlepiej wykorzystać możliwości Internetu. Stworzona reklama będzie efektywna tylko wtedy gdy zostanie starannie przemyślana. Do tego celu niezbędne jest przygotowanie strategii marketingowej. Zbadamy rynek i przygotujemy dla Ciebie plan działania który wdrożymy w życie.

Czytaj więcej: Strategie marketingowe w Internecie

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close