Menu

Pozycjonowanie

Użytkownicy Internetu przeglądają sieć w poszukiwaniu przydatnych informacji. Najczęściej wygląda to w następujący sposób. W przeglądarce otwieramy wyszukiwarkę stron (np. google.pl) . Następnie wpisujemy interesujące nas słowo lub frazę po czym otrzymujemy listę stron. Kolejność stron na liście, którą otrzymujemy nie jest przypadkowa. Każda witryna internetowa pracuje na swoją pozycję w wyszukiwarce. Witryna wędruje na liście wyżej dzięki wykonywaniu odpowiednich czynności i właśnie to nazywamy pozycjonowaniem.

Proces pozycjonowania jest trudny, mozolny i czasochłonny. Potrzeba czasu aby witryna wypracowała sobie wysoką pozycję. Działania, które prowadzimy są profesjonalne i efektywne. Wyszukiwarka taka jak Google codziennie poprawia swoje mechanizmy klasyfikowania witryn co prowadzi do  deklasyfikowania witryn, które są sztucznie pozycjonowanie np. za pomocą automatycznych skryptów. Nasza firma nie korzysta z tego rodzaju rozwiązań gdyż z biegiem czasu algorytmy google wykryją nieprawidłowość i wydane przez państwa pieniądze pójdą na marne.

Pozycjonowanie jest skomplikowanym procesem, któremu należy poświęcić wiele czasu. Aby Google traktował stronę jako wiarygodną i godną wysokiej pozycji witrynę należy ją m.in. odpowiednio przygotować.

Systemy, które udostępniamy w naszej ofercie tj. E-made CMS oraz E-Made Shop zawierają elementy wspomagające pozycjonowanie wiec wysoka pozycja jest pewna.

Cena pozycjonowania uzależniona jest od rodzaju wybranych przez Państwa fraz. Stopień trudności dla każdej frazy jest inny. Uzależnione jest to od innych witryn, które posiadają podobną tematykę oraz podobne treści. Im więcej jest danego tematu w Internecie tym trudniej wypozycjonować daną frazę.

Opłata za pozycjonowanie uiszczana jest dopiero w chwili gdy po wpisaniu pozycjonowanej frazy, Państwa witryna znajdzie się na stronie pierwszej wyszukiwarki google. Spowodowane jest to tym, że nigdy nie wiadomo jaki czas zajmie pozycjonowanie frazy.

Oceń nasze usługi

4.40 / 5 na podstawie 25 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close