Menu

Strony internetowe Konin

strony internetowe konin

W dzisiejszych czasach strony internetowe są nieodłącznym elementem zarówno prowadzenia działalności jak i promocji własnej osoby. Strony internetowe mogą być wizytówką firmy, serwisem internetowym bądź też stroną internetową wspomagającą prowadzenie działalności. Użycie najnowszych technologii oraz takich rozwiązań jak RWD (Responsive Web Design) i UX (User Experience) pozwala przebić się w gąszczu konkurencji
 

złóż zapytanie o stronę internetową
 

Kto powinien posiadać stronę internetową?

Aktualnie Internet to przestrzeń, w której każda firma znajdzie miejsce dla siebie. W zależności od zakresu działalności wykorzystuje się inne rozwiązania i adaptuje się je na stronie internetowej. Nie ważne jaką prowadzisz działalność strona internetowa jest podstawą gdyż większość z nasz poszukiwania firmy zaczyna w Internecie.
 

Jak promować stronę w Internecie?

Na szczęście sam nie musisz o tym myśleć. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak pozycjonowanie oraz kampanie reklamowe Adwords. Pozycjonujemy i prowadzimy kampanie zarówno stron internetowych jak i sklepów internetowych. Promowanie strony jest niezwykle ważne, ponieważ daje możliwość dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów.
 

Jakie funkcje powinna posiadać Twoja strona internetowa?

Ilość i zakres funkcji uzależniony jest od rodzaju prowadzenia działalności oraz od oczekiwań potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach strona internetowa to już nie tylko wizytówka a strona internetowa z wyznaczonym celem. Do każdej wersji strony dodajemy moduły wspomagające interakcję z użytkownikiem np. formularz kontaktowy rozbudowany o odpowiednie pola, landing page, logowanie użytkownika w celu przekazania spersonalizowanych informacji, newsletter, integracje z systemami płatności itd. Strona internetowa może również służyć do prowadzenia działalności.Taka strona rozbudowana jest o szereg spersonalizowanych funkcji w systemie CMS pozwalająca administratorowi zarządzać użytkownikami, zamówieniami użytkowników, zarządzać płatnościami itp.

Każda z działalności posiada własne wymagania i zależności, dlatego ważne jest przygotowanie projektu, które będzie odpowiednie dla firmy.

Na stronach internetowych można również stosować boksy informacyjne, dzięki którym można pokazywać ważne informacje klientom. Należy pamiętać, że strona internetowa to nie tylko ładny wygląd lecz również funkcjonalność i użyteczność.
 

Czym jest User Experience?

User Experience (UX) to sposób projektowania strony internetowej w taki sposób aby uzyskać pozytywny odbiór strony przez osobę przeglądającą i korzystającą z funkcji strony. Właśnie w taki sposób staramy się przygotować każdy projekt gdyż odbiór strony przez użytkownika jest bardzo ważny i składania go do podjęcia działań np kontakcie telefonicznym, skorzystaniu z formularza kontaktowego, złożenia zamówienia produktu.
 

Responsive Web Design

Responsive Web Design (RWD) to mechanizm, który stał się standardem i każda strona powinna go posiadać. RWD to mechanizm dzięki któremu strona dopasowuje swój wygląd do wielkości urządzenia na którym jest wyświetlana. Aktualnie ponad 50% użytkowników przegląda strony internetowe przez smartfon dlatego konieczne jest stosowanie Responsive Web Design.

Efektowna grafika przyciąga oko a funkcjonalność i użyteczność powoduje dalszą chęć korzystania ze strony. Projektowanie stron internetowych polega na połączeniu tych dwóch najważniejszych czynników a nasza firma jest od tego aby osiągnąć zamierzony cel!

Oceń nasze usługi

4.85 / 5 na podstawie 151 głosów
LOADING

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close