Menu

Strony internetowe

Dlaczego strona internetowa?

W dzisiejszych czasach strony internetowe są nieodłącznym elementem zarówno prowadzenia działalności jak i promocji własnej osoby. Strony internetowe mogą być wizytówką firmy, serwisem internetowym bądź też stroną internetową wspomagającą  prowadzenie działalności. Można stworzyć dodatkowe formularze, które będą pozwalały w łatwy i szybki sposób komunikować się z firmą np:

  • formularz rezerwacji wizyt,
  • formularz szybkiego kontaktu w sprawie oglądanego produktu,
  • formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w konkursie
  • formularz newslettera itp.

Każda z działalności posiada własne wymagania i zależności, dlatego ważne jest przygotowanie formularza, który odpowiada dokładnie wybranej dziedzinie.

Na stronach internetowych można również stosować boksy informacyjne, dzięki którym można pokazywać ważne informacje klientom. Należy pamiętać, że strona internetowa to nie tylko ładny wygląd lecz również funkcjonalność. Efektowna grafika przyciąga oko a funkcjonalność powoduje dalszą chęć korzystania z produktu. Projektowanie stron internetowych polega na połączeniu tych dwóch najważniejszych czynników.

Stronę internetową należy traktować jako miejsce docelowe potencjalnego klienta. Należy dołożyć wszystkich starań aby klient skontaktował się z nami. Jednym z najprostszych i efektywnych metod jest umieszczanie w widocznym miejscu danych kontaktowych.

Dane kontaktowe

Agencja Interaktywna E-Made
ul. Solna 16a, 62-500 Konin
NIP: 665-275-38-52
REGON: 301707726

telefon: +48 666 587 617
e-mail: kontakt@e-made.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie
naszej oferty skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close